Týdenní rozvrh cvičení 

Více informací o jednotlivých hodinách na telefonech jednotlivých cvičitelů event. u Terezy Linhartové (jednatelka).
 

Kontakty cvičitelé

Iva Zámečníková                          737 689 730

Jolana Šebestová                         724 127 403

Silva Procházková                        736 278 462

Zuzka Brunclíková                        608 847 315

Blanka Petrnoušková                  721 117 288

Vlasta Šonská                               737 890 476

Jana Nováková                             602 225 262

Tereza Linhartová                        606 605 256

Eva Pleslová                                  608 968 795

Jan Rakouš                                    732 510 417

Martin Karhut                               737 327 357

Petr Plíva                                       724 974 814

Jan Varcl                                        728 047 790

Kristina Zakouřilová                    731 483 538

Martin Klejch                                775 297 879

Radek Mikule                               604 153 711

 

 

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

PO

 

PŘEDŠKOLÁCI (4-6 let)

Iva Zámečníková, Hana Křivanová, Jana Zakouřilová, Michaela Uchytilová

GYMNASTIKA+

VŠESTRANNOST
(dívky 6-11 let)

Jolana Šebestová, Silva Procházková 

GYMNASTIKA+

VŠESTRANNOST
(dívky 11- 15 let)

Zuzka Brunclíková, Lenka Plívová
 

KONDIČNÍ CVIČENÍ

(ženy)

Blanka Petrnoušková, Vlasta Šonská 

AEROBIK (Malý sál) Jana Nováková, Tereza Linhartová

 

ÚT

ZDRAVOTNÍ

CVIČENÍ

(starší generace)

Milada Smutná

RODIČE

A DĚTI (1-3 roky)

Eva Pleslová

GYMNASTIKA+

VŠESTRANNOST
(chlapci 6-11 let)

Jan Rakouš, Martin Karhut

BADMINTON

(dorost, muži a ženy)

Petr Plíva

MUŽI (mladší) Jarda Kokeš

MUŽI (starší)

 Jiří Kolovratník ml.

ST

STOLNÍ TENIS

Václav Louda, Jan Varcl, Helena Goldová
 

 

SÁLOVÝ FOTBAL (od 17:30 - stolní tenisté)

Václav Louda

   

VOLEJBAL (muži a ženy)

Kristina Zakouřilová

ČT

 

 

GYMNASTIKA
(dívky i chlapci 6-12 let)

Martin Klejch, Silva Procházková, Jolana Šebestová
 

GYMNASTIKA
(12+, ženy, muži)

Martin Klejch

AEROBIK

Malý sál

Tereza Linhartová

KARATE

(bez omezení věku a pohlaví)

 Jaroslav Šachl

 

 

STOLNÍ TENIS
(bez omezení věku a pohlaví)

Jan Varcl

FLORBAL
(bez omezení věku a pohlaví)

Radek Mikule

BADMINTON
(dorost, muži a ženy)

Petr Plíva

GYMNASTIKA

Martin Klejch

MUŽI MLADŠÍ

Jarda Kokeš

SO

 

 

 

 

 

 

NE

 

 

SÁLOVÝ FOTBAL
(stolní tenisté)

Václav Louda

BADMINTON
(dorost, muži a ženy)

Petr Plíva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

TJ Sokol Turnov
Skálova 540
511 01 Turnov

IČO: 13582518

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode