Žijeme sportem

Po dvou skvělých akcích (Plaveme na slet, Sokol v proměnách času) se nám pomalu, ale jistě přibližuje další akce ze souboru Sokol Republice, aneb sletový rok v Libereckém kraji. Tentokrát se jedná o akci sportovního charakteru. V rámci akce s názvem Žijeme sportem, která se uskuteční v sobotu 21.4. na Tyršově náměstí v Jilemnici, pro Vás byl připraven bohatý výběr sportovních stanovišť. Každý si zde přijde na své! Připraveny jsou jak akčnější, tak oddychovější stanoviště pro všechny věkové kategorie. Připraveno pro Vás je: chůze s hůlkami, jóga, aerobik, biatlon, horská kola, bazén, tábornické dovednosti, volejbal, nohejbal, fotbal atd. (viz. propozice v příloze). Zijeme_sportem_propozice_A4.pdf (851926)

Na všechny akce je potřeba se přihlásit - přihlášky prosím zasílejte na e-mail: sokol.turnov@seznam.cz, vše následně přihlásíme hromadně.

Rozhodně se máte na co těšit!

Stejně jako u předchozích akcí, i nyní jsme pro Vás zařídili dopravu autobusem ZDARMA. Předpokládaný sraz je v 7:30 u Sokolovny a odjezd autobusu pak v 7:45 (časy ale ještě potvrdíme).
Pro účastníky jsou připravené malé věcné dary.

Budeme se na Vás moc těšit v sobotu 21. 4. na Tyršově náměstí v Jilemnici!

 

 

Kontakt

TJ Sokol Turnov
Skálova 540
511 01 Turnov

IČO: 13582518

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode